שאלות נפוצות

הזמנות בתקופת קורונה – 

קבוצות הכדורגל מצפות שהעונה תתקיים כרגיל בנוכחות קהל מלא, ואולם נוכח מגפת הקורונה העולמית עלולים תמיד להתרחש שינויים בלתי צפויים במועדי ובמיקומי המשחקים.

 

במקרה שהמשחק נדחה/שונה לתאריך אחר הכרטיסים הקיימים יהיו תקפים אף למועד החדש. במידה ולא תוכלו להגיע למשחק במועד החדש ותודיעו לנו על כך תוך 3 ימים ממועד קבלת ההודעה בדבר שינוי המועד, נשתדל  בתיאום אתכם למכור את הכרטיסים מחדש לצד ג’ כך שתקבלו לפחות החזר חלקי של עלות הרכישה.

 

במקרה שהרשויות בחו”ל מחליטות שהמשחק יתקיים בדלתיים סגורות (ללא קהל) תהיה זכאי לאחת משתי האפשרויות הבאות לפי בחירתך: א. זקיפת הסכום ששולם לטובת רכישה עתידית למשחק אחר או ב. החזר כספי באותה צורת תשלום בה בוצעה הרכישה/תוך 60  יום, למעט דמי טיפול של 30 ליש”ט או יורו לכרטיס

 במקרה שהרשויות בחו”ל מחליטות שהמשחק יתקיים בנוכחות חלקית של קהל (דהיינו 25%-50% מקיבולת המגרש), נעשה כל מאמץ כדי שאתם תהיו מאלה שזכאים להיכנס. אך במידה ולא תצליח יחולו התנאים המפורטים

א. זקיפת הסכום ששולם לטובת רכישה עתידית למשחק אחר או ב. החזר כספי באותה צורת תשלום בה בוצעה הרכישה/תוך 60  יום, למעט דמי טיפול של 30 ליש”ט או יורו לכרטיס

 

 

חשוב לציין שההחזרים/זקיפת הסכום לרכישה עתידית הינם על מחיר הכרטיסים בלבד אין לנו שום אחריות ביחס לעלויות רכישת טיסות ומלונות. אנחנו כמובן נעשה מאמצים לסייע בצמצום הנזקים אבל אנחנו ממליצים לעשות ביטוח מתאים בכל מקרה.

 

 

כיצד יוצרים קשר?

לברורים והזמנות חדשות צרו קשר 0526011002
מתוך ניסיון עשיר שצברנו בתחום IM TICKETS מאמינים במענה מהיר ללקוח. השתמשו בשירות המקוון שלנו- פנייתכם תגיע באופן מיידי לאחד מעובדי החברה ותקבלו משוב מהיר ואישי. חווית האון ליין חוסכת לכולם זמן יקר.
עם זאת מרגע ביצוע ההזמנה תקבלו מספר טלפון למוקד חירום למענה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אף פעם לא תישארו לבד- אתם מקבלים 100% אחריות.

מי אנחנו?

IM TICKETS הוא אתר הזמנות כרטיסים לאלפי אירועי ספורט בעולם. ענף ספורט הכדורגל מציע אירועים מובילים של ליגות אירופה ובראשן ליגות האלופות. ענפי ספורט נוספים מחו”ל שזוכים להתעניינות בקרב הקהל הישראלי הם טניס, כדורסל ופורמולה. לכל מי שצמא למנת בידור שונה ומגוונת אנו מציעים כרטיסים להופעות מוסיקה ומופעי תיאטרון .
מאחורי הקלעים עובד צוות מקצועי המעניק שירות מקוון ואישי לפניות שלכם. מנהל החברה, איציק משיח, עוסק בתחום התיירות הספורט זה למעלה מעשור והיה בין הסנוניות הראשונות בישראל שמכרו חבילות ספורט. תוכלו ללמוד עלינו ועל אופי החברה בדף צור קשר.

IM TICKETS היא חברה ישראלית הרשומה בישראל כחוק.

כיצד אדע בוודאות כי הכרטיסים יגיעו אליי?

IM Tickets פועלת מול ספקי הכרטיסים המובילים בעולם באופן ישיר אישי ועסקי המאפשר לכם הלקוחות להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את כרטיסי האירוע אותם הזמנתם באתר.במקרה נדיר של אי אספקת כרטיסים במועד נדאג לספק לכם כרטיסים חלופיים.

מדוע המחיר אותו שילמתי שונה מהמחיר המופיע על הכרטיס?

חברת אי.אמ.טיקטס  פועלת בשוק כרטיסים דינמי המושפע מכללי ביקוש והיצע שעשויים להשתנות באופן קיצוני. ב-  IM Tickets עושים את מירב המאמצים על מנת להציע את מחיר הכרטיסים האטרקטיבי ביותר ופועלים לשם כך מול מגוון ספקים לאירועים השונים. יחד עם זאת חשוב לזכור כי אירועים רבים הנחשבים למבוקשים ביותר מוגדרים ‘סולד- אאוט’, כלומר אזלו כרטיסים לאירוע, וזאת כבר בסמוך מאוד למועד תחילת מכירת הכרטיסים. אנחנו ב- IM Tickets יכולים להשיג עבורכם כרטיסים גם לאירועים אלו בהתבסס על קשרינו מול ספקים מקומיים, אך מחיר הכרטיסים שאנו רוכשים במקרים אלו גבוה מהמחיר הנקוב על הכרטיס בשל כללי ביקוש והיצע. מכאן שהמחיר אותו תידרשו לשלם בפועל יהיה גבוה מהמחיר שיופיע על גבי הכרטיס.

היכן אשב בדיוק באצטדיון?

שאלה מצוינת אך התשובה עליה נמצאת במחירון של כל אירוע, שם תוכלו לבחור את מקום הישיבה באירוע ואנו נספק אותו לפי קטגוריית הישיבה שביקשתם. אם מפת האצטדיון/ אולם אינה מובנת ו/או אינכם בטוחים לגבי מיקום הישיבה על פי המפות המצורפות אל תבצעו את ההזמנה ! צרו עמנו קשר לוודא שאלו הם אכן המקומות שברצונכם לרכוש. לכל שאלה בנושא קטגוריית הישיבה טרם ההזמנה כתבו לנו  sales@imtickets.co.il.
אל תשכחו לציין העדפתכם במסגרת קטגוריית הישיבה, כך נוכל למקד את רכישתכם ולשדרג את הנאתכם באירוע.
דעו, כל הקטגוריות המוצעות הינם לישיבה עם הקהל הביתי, כלומר עם קבוצת האוהדים המארחת את המשחק. אלא אם הזמנתם קטגוריה “כרטיס לישיבה עם הקבוצה האורחת”.

האירוע לו רכשתי כרטיסים נדחה, מה עושים?

IM Tickets היא חברה המתמחה ברכישה ואספקת כרטיסים בלבד. אין אנו עוסקים במכירת טיסות, חבילות, סידורי קרקע, מלונאות וכיו”ב. מועדי המשחקים אינם סופיים ואחריותכם היא לרכוש טיסה/חבילה מתאימה.
במקרה בו האירוע נדחה תקבלו כרטיסים למועד החדש. לא יינתן זיכוי כספי עבור הכרטיסים אך במקרים מסוימים נוכל להציע לך למכור את הכרטיסים שרכשת דרך מערכת הכרטיסים פנימית ע”מ לצמצם את ההפסד הכספי.

האירוע לו רכשתי כרטיסים בוטל. האם מגיע לי החזר כספי?

במקרה בו האירוע בוטל כספך יוחזר , לא כולל דמי סליקה , עמלת העברה בנקאית לספק בחו”ל / או דמי רישום

האם ההזמנה באתר בטוחה?

תהליך ההזמנה באתר נעשה באופן מאובטח.
הנתונים שהנכם מזינים עוברים הצפנה באמצעות תקן SSL 128bit, והסליקה מתבצעת באמצעות שרתים מאובטחים העומדים בתקן המחמיר ביותר לאתרי מסחר, תקן PCI.
אנו עומדים בתקנים המלאים של שמירה על פרטי הלקוח. למעשה כל פרטי כרטיס האשראי מקודדים באופן מיידי עם ביצוע ההזמנה ועל כן הפרטים המלאים אינם מגיעים כלל לחברתנו אלא עוברים ישירות למערכת הסליקה של חברות האשראי. הפרטיות שלך חשובה לנו .

איך נשב – הושבה בזוגות?

אנו מתחייבים להושיב אתכם בזוגות (שניים ביחד) אלא אם כן מצוין בפירוש אחרת בתיאור הכרטיס. שימו לב: בכמה איצטדיונים (ונציין במיוחד את אצטדיונם של ברצלונה וריאל מדריד ו) “הושבה בזוגות” כוללת גם ישיבה זה מאחורי זה בהפרש של שורה .

איך נשב – הושבה בשלשות?

אם אתם מבקשים לשבת בשלשה צמודה אנא בחרו את הכרטיס המיועד לשלשות – במקרה זה יסומן לכם שאפשרי לשבת בשלשה יחד -“הושבה בשלשות ” כוללת גם ישיבה זה מאחורי זה בהפרש של שורה כלומר זוג צמוד ואחד בדיוק מעל / מתחת  לזוג .

מהו כרטיס רשמי בצ’לסי

כרטיס רשמי הוא כרטיס שנרכש ישירות מהמועדון או מספקי משנה רשמיים של המועדון
כרטיס רשמי זו הדרך הבטוחה ביותר להכנס למשחק בצ’לסי .
קבוצת צ’לסי באנגליה נלחמת בשוק הכרטיסים המשני ולכן ההמלצה שלנו לרכוש רק כרטיס רשמי
חברת IM TICKETS מציעה מגוון סוגים של כרטיסים רשמיים לאירועי צ’לסי .

השם על הכרטיסים שונה מהשם שלי, האם זה בסדר?

השם על הכרטיס שייך לבעליו המקורי/ראשוני והם תקפים לכניסה לאירוע.

מהו כרטיס רשמי בארסנל

כרטיס רשמי הוא כרטיס שנרכש ישירות מהמועדון או מספקי משנה רשמיים של המועדון
כרטיס רשמי זו הדרך הבטוחה ביותר להכנס למשחק בארסנל .
קבוצת ארסנל באנגליה נלחמת בשוק הכרטיסים המשני ולכן ההמלצה שלנו לרכוש רק כרטיס רשמי
חברת IM TICKETS מציעה מגוון סוגים של כרטיסים רשמיים לאירועי ארסנל .

 

לא מצאת את התשובה שחיפשת?

תמיד תוכל לפנות אלנו בטופס יצירת הקשר בעמוד

שיחה עם נציג

100% אחריות

אספקת הכרטיסים מובטחת

אין אותיות קטנות

ללא דמי טיפול ללא דמי משלוח

הזמנות און ליין

סליקה מאובטחת ומוגנת