מנצ'סטר יונייטד

גם חובבי הספורט שלאו דווקא אוהדים את מנצ’סטר יונייטד יכולים להסכים על דבר אחד- האצטדיון הביתי של השדים האדומים הוא אחד מהיכלי התהילה הכי גדולים של הכדורגל העולמי מאז ומעולם

 

משחקים הבאים

מציג 1 תוצאות
מציג 1 תוצאות
סנןסדר
סנן לפי

סדר לפי

מגן הקהילה
מנצ'סטר סיטי

מנצ'סטר סיטי

vs

מנצ'סטר יונייטד

מנצ'סטר יונייטד

10.08.2024 | 17:00

וומבלי לונדון

תאריך ושעת המשחק במחזור זה אינם סופיים עדיין

החל מ- £150

כרטיסים

מידע נוסף

אימפריית הכדורגל של אנגליה

רק לאחרונה התבשרנו שהקבוצה הבכירה והמעוטרת ביותר של אנגליה חתמה על חוזה אימוץ חדש וגדול, חוזה האימוץ הגדול ביותר אותו קיבלה אי פעם קבוצת כדורגל מקצוענית, ונדמה שלא בכדי דווקא מנצ’סטר יונייטד היא זו שנבחרה. בכל יבשת ובכל מדינה תמיד תוכלו למצוא קבוצת אוהדים לא קטנה של השדים האדומים ובתוכם גם קבוצת אוהדים מישראל, שהולכת אחר הקבוצה גם לאחר עונות קצת פחות טובות, בדיוק כמו העונה האחרונה שהפכה לכשלון קולוסאלי והסתיימה עם פיטוריו של המנג’ר דייויד מויס ועם העובדה כי לאחר זמן רב, הקבוצה ממנצ’סטר לא תשחק בעונה הקרובה באף מפעל אירופי. אך לא אוהדים כמו אלו של מנצ’סטר יונייטד ירימו ידיים גם לאחר עונה כזאת ולכן כרטיסים למנצ’סטר יונייטד עדיין יהיו לדבר מבוקש מאין כמוהו, בטח כשלקבוצה הגיע מנג’ר חדש בדמות לואי ואן-חאל, מנג’ר בכיר שהוביל את נבחרת הולנד למקום השלישי במונדיאל והכניס רוחות חדשות של שינוי לקבוצה והרגשה שהעונה יונייטד תחזור להיות גורם משמעותי בצמרת, ואולי אף תתאושש ותשוב אל הימים המאושרים של סר אלכס פרגוסון.

כרטיסים למנצ’סטר יונייטד רק עם IMTICKETS

גם חובבי הספורט שלאו דווקא אוהדים את מנצ’סטר יונייטד יכולים להסכים על דבר אחד- האצטדיון הביתי של השדים האדומים הוא אחד מהיכלי התהילה הכי גדולים של הכדורגל העולמי מאז ומעולם, וטומן בחובו גם מוזיאון יוצא דופן של הישגי הקבוצה בכל הזמנים, כך שלא בכדי הוא זכה לשם תיאטרון החלומות. זו כמובן אחת הסיבות לכך שרכישת כרטיסים למנצ’סטר יונייטד זו אינה רכישה של מה בכך, שכן האצטדיון הינו סולד אאוט ברוב השנה, ומספר המנויים של הקבוצה הינו גבוה במיוחד. יחד עם זאת, בעזרת חיפוש במקומות הנכונים, תוכלו להשיג כרטיסים למשחקי הקבוצה במחיר אטרקטיבי, כשהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות פנייה לחברת IMTICKETS. חברת IMTICKETS  מציעה לציבור חובבי הכדורגל כרטיסים למנצ’סטר יונייטד ולביקור בתיאטרון החלומות שלה, זאת לצד כרטיסים למשחקי כדורגל נוספים ברחבי אירופה, ותוך מתן שירות אדיב ומקצועי, שירות שיבטיח לכם שהחוויה הזאת תלך איתכם לעד.

מגן הקהילה
מנצ'סטר סיטי
מנצ'סטר סיטי

vs

מנצ'סטר יונייטד
מנצ'סטר יונייטד

10.08.2024 | 17:00

וומבלי לונדון

החל מ-150 £

כרטיסים
שיחה עם נציג

100% אחריות

אספקת הכרטיסים מובטחת

אין אותיות קטנות

ללא דמי טיפול ללא דמי משלוח

הזמנות און ליין

סליקה מאובטחת ומוגנת