מה אתם יודעים על מקומות הישיבה בקאמפ נואו?

ברוכים הבאים למקדש הבלתי מעורער של הכדורגל הקטלוני! אצטדיון קאמפ נואו שבברצלונה הוא אחד מאתרי החובה עבור חובבי כדורגל בכלל ואוהדי קבוצת הכדורגל של ברצלונה בפרט. מה תוכלו למצוא באצטדיון וכיצד נמצא את דרכנו בין שלל הכסאות, היציעים והשערים השונים למשחקי הכדורגל? IMTickets עושה לכם סדר!

אצטדיון גדול – חוויה גדולה!

לא רק שהוא נחשב לאצטדיון הגדול ביותר באירופה ובין הגדולים בעולם, קאמפ נואו משמש גם כאצטדיון הבית של קבוצת הכדורגל של ברצלונה ונערכים בו משחקי כדורגל נוספים חשובים. עם כמעט 100,000 מקומות ישיבה, גובה בלתי נתפס וגודל שאפשר למצוא רק באירופה – אתם תרגישו מיד בכניסה למתחם כיצד אתם נעטפים באווירה תחרותית, השומרת מקום של כבוד לכדורגל בכלל ולקבוצה בפרט. 

לפני המשחק – קפצו למוזיאון

עד כמה המקומיים אוהבים את הקבוצה שלהם? עד כדי כך שהקימו מוזיאון במתחם האצטדיון המשתרע על פני שתי קומות, וכולו מוקדש לאהבת הקבוצה ולמורשת הכדורגל המקומית. בין אם הזמנתם כרטיסים למשחק ובין אם לא התמזל מזלכם – תוכלו עדיין לבקר במוזיאון וליהנות מאווירה ספורטיבית מיוחדת. במוזיאון תוכלו לצפות בפסלוני פרסים, מדליות וגביעי ניצחון, כדורים מענפי ספורט שונים, כרטיסים למשחקים מיוחדים ואפילו חוזי העסקה שנחתמו עם שחקני על מהעבר. אם אתם רוצים להגיע אל המוזיאון באותו היום של המשחק – דעו כי הוא נסגר ב- 3 שעות לפני שריקת הפתיחה.

גולת הכותרת – איך מסתדרים בכניסה למתחם?

הגעתם לברצלונה, שאפתם עמוק לריאות את העיר הצבעונית ולפני שהספקתם לומר “שדרות הרמבלס” – הגיע יום המשחק. ביד אחת אתם אוחזים בהתרגשות לקראת האנרגיות המטורפות המחכות לכם בפנים, וביד השניה – בכרטיס המשחק. אם אתם מוצאים את עצמכם בוהים בו ולא ממש מבינים לאן אתם אמורים להגיע והיכן אתם יושבים – אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר. עם חברת IMTickets הדואגת שהלקוחות שלה יקבלו את השירות הטוב ביותר ותעשה הכל על מנת שהלקוחות שלה יטוסו בראש שקט – אתם יכולים להיות רגועים!

1. ארבעה איזורים

כרטיסים למשחק של ברצלונה מתחלקים בין ארבעה איזורים שונים באצטדיון:

א. טריבונה (TRIBUNA) 

ב. לאטירל (LATERAL) 

ג. גול נורד (GOL NORD) – ממוקמת בצפון האצטדיון

ד. גול סוד (GOL SUD) – ממוקמת בדרום האצטדיון

כל אחד מהצדדים מחולק לשלושה גבהים שונים הממוספרים בין 1-3. 3 יציין את הנקודה הגבוהה ביותר באיזור ו-1 את האיזור הנמוך ביותר ולפיכך – קרוב יותר למגרש.

2. כניסות ודלתות

לכל איזור באצטדיון יש גישה מיוחדת הממוספרת בין 1-21 לציון הכניסות השונות. בנוסף, באצטדיון יש 107 דלתות הפרושות בין 21 הכניסות.

3. מציאת המושב

על כרטיסים למשחק של ברצלונה מצוינים הכניסה, הדלת, השורה והמושב הספציפי. כך תדעו מה משמעותה של הספרדית הכתובה על הכרטיס:

כניסה (ACCES בספרדית) – מספר הכניסה המצוין על הכרטיס מציין את השער דרכו כדאי להיכנס אל האצטדיון פנימה – מהרחוב. שערי הכניסה השונים מצוינים בספרות אדומות מעל הדלת. למרות שהדרך הנוחה ביותר להגיע אל המושב שלכם היא דרך הכניסה המצוינת על גבי הכרטיס, תוכלו להיכנס אל האצטדיון מכל כניסה שתבחרו – בהצגת כרטיס המשחק שלכם. 

דלת (PORTA בספרדית) – הדלת המצוינת על גבי הכרטיס היא הדרך היחידה להיכנס אל מתחם האצטדיון. במקרה זה אין אפשרות להיכנס בדרך אחרת, כיוון שתתבקשו להעביר את הכרטיס דרך קורא כרטיסים אלקטרוני. אם נתקלתם בקשיים – אל דאגה, צוות המועדון תמיד יהיה שם כדי לסייע לכם.

“פה” (BOCA בספרדית) – עכשיו, כשאתם בתוך האצטדיון, תראו מולכם מסדרון ארוך המוקף דלתות כניסה. המספר המצוין לצד המילה “BOCA” מציין את הדלת המסוימת דרכה עליכם להיכנס כדי למצוא  את המושב שלכם. 

שורה (FILA בספרדית) – השורה בה ממוקמים המושבים שלכם מצוינת בצד החיצוני של כל מושב חיצוני וממוספרת מהמספר הנמוך ביותר עד הגבוה ביותר. 

מושב (SEIENT בספרדית) – המספר מתייחס למושב עצמו. שימו לב שמספור המושבים באצטדיון נעשה כך שצמד מספרים – זוגי ואי זוגי – מצויים אחד ליד השני. 

עכשיו, כשהתמקמתם באצטדיון הגדול ביותר באירופה – הביטו סביבכם. אווירה מחשמלת, משחק בלתי נשכח ואנרגיות ספורטיביות ייחודיות השמורות לאחת מקבוצות הכדורגל הטובות בעולם הולכים לגרום לכם ליהנות עד השמים!

100% אחריות

אספקת הכרטיסים מובטחת

אין אותיות קטנות

ללא דמי טיפול ללא דמי משלוח

הזמנות און ליין

סליקה מאובטחת ומוגנת