למה לרכוש כרטיסים למשחק של ברצלונה אצלנו?

למה לרכוש כרטיסים למשחק של ברצלונה אצלנו?

כרטיסים למשחק של ברצלונה אתם מתכוננים לזה חודשים, לראות את מסי בגודל אמיתי, ארגנתם לעצמכם את המושבים הכי טובים בקאמפ נואו, ואתם מוכנים לטיסה. סיפרתם לכל החברים שלכם שאתם הולכים להיות במשחק בשבת, אתם מגיעים לברצלונה, מטיילים קצת בעיר אבל לא ממש מתעניינים, מדברים רק על המשחק. אוכלים ארוחה חפוזה בשוק, ויוצאים אל המגרש, בדרך אתם מדברים על מי יפתח, ועל מה תעשו אם הכדור יעוף החוצה וינחת אצלכם. אחרי נסיעה והליכה קצרה אתם מגיעים לאצטדיון, מצטלמים ורצים לכניסה. כשאתם עומדים להיכנס למגרש, אבוי! הכרטיסים לא עוברים.

רק לא להפסיד את מסי

כמעט כל אחד מאיתנו שקנה כרטיסים למשחקי כדורגל ברצלונה, או של קבוצה אירופאית אחרת, חש פחד קטן שקינן בלבו, שהכרטיסים שקנה באינטרנט מזוייפים. אסף, תושב אזור הדרום, נתקל לצערו בדיוק בצרה הזו, כשנסע עם חבר לרגל יום הולדתו למשחק של ברצלונה. לאחר שקנו השניים כרטיסים באתר אינטרנט, שנראה לכאורה בטוח וכשר, הגיעו לברצלונה ונתקלו במאבטחים חמורי סבר, שלא עניין אותם כל כך שהם בעצם הקורבנות.

לאחר שניסו לשכנע במשך דקות ארוכות את המאבטחים, שזו לא אשמתם ושהם הגיעו מישראל הרחוקה, בלא הצלחה כמובן, ויתרו ונאלצו לחזור על עקבותיהם לכיוון המלון. מאוכזבים מאוד על כך שלא זכו לראות את קבוצתם האהודה.

מיד שהגיעו אל המלון ניסה אסף ליצור קשר עם האתר, אך נותר ללא מענה. לאחר בדיקה מעמיקה יותר, גילה אסף שישנן תלונות רבות על האתר ועל אמינותו, ושאם היה עושה את הבדיקות האלה מראש, כנראה שהייתה נחסכת לו ולחברו עוגמת הנפש.

בשנים האחרונות, מאז נכנס מסי לחיינו, ישראל הפכה לאדומה כחולה, כמעט כל ילד בר מצווה, חולם שהמתנה תהיה כרטיסים למשחק של ברצלונה וההורים מחפשים את הדילים הטובים ביותר. לצערם של אותם הורים, יש מי שמנסה לנצל את תמימותם ומציע להם כרטיסים למשחקי ברצלונה במחירים נמוכים מאוד, ההורים שמחים על המציאה ונופלים במלכודת. ישנם סיפורים רבים על כרטיסים שהוזמנו באינטרנט ולא הגיעו, כך שהילדים נשארו עצובים. אז איך בכל זאת אפשר לקנות ולהיות בטוחים?

איך אנחנו מוודאים את הקניה?

אז הכלל החשוב הוא להיות סקפטים, לבדוק טוב טוב לאיזה אתר אתם נותנים את כרטיס האשראי שלכם, אם יש עליו ביקורות חיוביות, אם יש לו נסיון בתחום משחקי הכדורגל, ואם יש למי לפנות במקרה הצורך. בכלל, כדאי לכם לפנות לאתרים גדולים ומוכרים, שלא ירצו להרוס את המוניטין שלהם, וידאגו שתהיו מרוצים.

לכן כדאי לכם להיכנס לאתר של חברת IMTICKETS, החברה בעלת נסיון עשיר במכירת כרטיסים למשחקי כדורגל, ברצלונה וקבוצות רבות נוספות. החברה מתמחה גם במכירת כרטיסים להופעות וענפי ספורט נוספים. הנסיון והמוניטין שצברה לאורך השנים, נותן ל-IMTICKETS את היכולת להבין את חובבי הכדורגל ואת רצונותיהם בצורה המיטבית.

לקוחות ישראלים רבים, שנסעו למשחקי ברצלונה ברחבי העולם דרך החברה, נותנים ל-IMTICKETS ציונים גבוהים בכל מדדי שביעות הרצון. אתר החברה הוא אמין וידידותי למשתמש, לכן לקוחות רבים חוזרים להשתמש באתר וגם ממליצים עליו לחבריהם.

פוסטים נוספים שבוודאות יעניינו אותך

100% אחריות

אספקת הכרטיסים מובטחת

אין אותיות קטנות

ללא דמי טיפול ללא דמי משלוח

הזמנות און ליין

סליקה מאובטחת ומוגנת